Gigapixel Panoramik fotoğraf

Gigapixel Panoramik Fotoğraf

BÜYÜK RESMİ GÖRÜN: PANORAMİK FOTOĞRAFÇILIK & 360 DERECE SANAL TUR

Tanıtmak istediğiniz iç ve dış mekânları 180 ila 360 derece arasında panoramik olarak fotoğraflayarak minimum kayıpla dijital ya da basılı ortamlarda kullanılabilir hale getiriyoruz.

Bu yüksek çözünürlüklü fotoğraflar fuar, kongre, lansman, tarihi ve turistik destinasyonların tanıtımları, ileriye dönük envanter çıkarma gibi yüksek detay gerektiren her alanda kullanılabilir, dev ekran veya perdeye yansıtılabilir. Panoramik fotoğraflar dokunmatik ekranlar ve kiosklar için ideal ürünlerdir. Ayrıca, çok düşük kayıpla metrekareye varan ebatlarda geniş baskılar alınabilir.


DEV FOTOĞRAFLARIN İÇİNDE YOLCULUĞA ÇIKIN: GİGAPİKSEL FOTOĞRAFLAR

Galeri ve sergiler, sanatsal çalışmalar, röprodüksiyon, hata tespiti, şehir planlama gibi projeler özel fotoğrafçılık teknikleri gerektirir. Gigapiksel fotoğraflar ile gözün algı sınırlarını aşan en küçük detayları bile üzerinde çalışılabilir hale getiriyoruz.

Ülkemizde rakipsiz olan 15 metrelik tripod ve son teknoloji ürünü ekipmanımız ile elde ettiğimiz gigapiksel fotoğraflar, hassas alanlar olan arkeolojik sahalar ve ören yerlerinin fotoğraflanmasını ve geniş kapsamda değerlendirilmesini sağlar. Uydu görüntüleriyle birlikte kullanılarak alanların bir bakışta görülebilmesine, interaktif fotoğraf yapısıyla dijital veya basılı ortamda önemli tüm detayların incelenmesine fırsat verir.

ISTANBUL BOGAZICI KOPRUSU BEŞİKTAŞ ASOS CİHANGİR CAMİ DOLMABAHÇE CAMİ KILIÇ ALİ PAŞA CAMİ PİYALE PAŞA CAMİ PİYERLOTİ SAFİR AZAPKAPI - SOKOLLU ISTANBUL ÜNİVERSİTESİ KUŞADASI SAFRANBOLU AFRODISIAS ISTANBUL 2010 ISTANBUL 2010 ISTANBUL 2021 ISTANBUL 2021

* Belediyeler
* Bölge tanıtım destinasyon ve turizm değerlerinin sergilenmesi
* Fuar, kongre, sahne gibi tanıtım alanlarında dev ekran veya perdeye projeksiyon
* Dokunmatik ekran ve kiokslar
* Sanatsal reprodüksiyon, hata tesbiti
* M2 lik dijital baskılar
* Işıklı Duratrans baskıları
* İleriye dönük envanter
* Tüm basılı mecralar