Baskı

YAŞAYAN FOTOĞRAFLAR İÇİN ZAMANI DONDURAN, GÖZ KAMAŞTIRICI GERÇEKLİKTE BASKILAR

Dijipan'da fotoğraf hizmetlerimiz dijital ortamla sınırla kalmaz, profesyonel reklam ve tanıtım ihtiyaçlarınızla birlikte kişisel kullanım için her bütçeye uygun dijital baskı çözümleri sunarız.

Yüksek Dinamik Aralıklı (HDR) mürekkep 2.880x1.440dp çözünürlükte ultra gerçekçi geniş boyutlu fotoğraflar yaratırken, özel kaplama değerli fotoğraflarınızı dış etkenlerden yıllar boyunca korur. Uzun ömürlü ve solmaya dayanıklı bu pigment mürekkep sağlığa zararlı materyal içermediğinden iç mekânlarda kullanıma da uygundur.

Dijipan olarak yüksek çözünürlükle elde ettiğimiz fotoğrafları tüm ince detaylarıyla elle tutulur hale getirir, değerli eserlerinizin ve belgelerinizin kopyalarını zamanın yıpratıcı etkilerine karşı güvenceye alırız.

GÖZ ALABİLDİĞİNE SEYİRLİK: PANORAMİK FOTOĞRAF BASKILARI

Elde ettiğimiz panoramik fotoğraflar ve 360 derece sanal turları (fotoğraf sayfasına link) elektronik ortama hapsolmaktan kurtarıyor, yüksek kaliteli dijital baskıyla iç ve dış mekânlarda sürekli ulaşılabilir hale getiriyoruz.

Dış etkenlerden koruyucu uzun ömürlü laminasyonla kaplanan fotoğraflarınız ekstra sağlamlık için 5mm foreks üzerine çift taraflı yapıştırılır, alüminyum veya ahşap çerçeveler içerisine monte edilir.

Daha da göz alıcı bir sergileme için panoramik fotoğraflarınızı Duratrans baskı olarak isterseniz film halinde isterseniz kutulu olarak temin edebilirsiniz. Duratrans baskılı fotoğraflarınız 3mm pleksi üzerine çift taraflı yapıştırılır, dış etkenlerden koruyucu uzun ömürlü laminasyonla kaplanarak enerji tasarruflu led aydınlatmalı alüminyum veya ahşap çerçeveler içerisinde teslim edilir.


* Tarihi ve Turistik alanlar
* Arkeolojik ve Ören Yerleri
* Fabrika binaları
* Üretim tesisleri
* Tatil köyleri
* İnşaat ve konut projeleri
* Emlak satış projeleri
* Reklam çekimleri
* Konser ve etkinlik